Realizacje

Wykaz

*GW – Generalny Wykonawca

2019

Osiedle Kameralne – W-wa, Marywilska 58, GW: Unibep S.A.

Muzeum „Dom Rodziny Pileckich”– Ostrów Mazowiecka, Warszawska 4, GW: ZKM-ASIS Sp. z o.o.

Zieleń Miejska – Stary Park przy ul. Żeromskiego– Żyrardów, GW: Miasto Żyrardów

Zieleń Miejska – Zieleń wzdłuż ul. Wittenberga i ul. Sikorskiego– Żyrardów, GW: Miasto Żyrardów

Zieleń Miejska – Plac osiedlowy przy ul. Wittenberga– Żyrardów, GW: Miasto Żyrardów

Zieleń Miejska – Skwer przy ul. Żeromskiego i Limanowskiego– Żyrardów, GW: Miasto Żyrardów

Budynek mieszkalny z garażem podziemnym– W-wa, Głowackiego 12, GW: Unimax Sp. z o.o.

Zieleń miejska – Radzymin, pomnik T. Kosciuszki i Al. Jana Pawła II, GW: Gmina Radzymin

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne – Marki, Wspólna, GW: Budimex S.A.

Budowa obiektów oświatowo-sportowych „Gąsin” – Pruszków, pływacka 16, GW: Strabag Sp. z o.o.

Apartamenty Dolny Mokotów – W-wa, Jana III Sobieskiego 112, GW: Spółka Dom Construction Sp. z o.o.

Osiedle Kolonia Sielce – W-wa, Sielecka 39 A, GW: Unibep S.A.

Osiedle Wólczyńskah ! (etap II) – W-wa, Wólczyńska 69, GW: Budimex S.A.

Osiedle Metropoint – W-wa, Karolkowa 28, GW: Budimex S.A

Osiedle RE:SET (etap I, etap II) – W-wa, Taśmowa 10/12, GW: Echo Investment Sp. z o.o.

 

2018

Fort Służew – Park w części historycznej – W-wa, Nowoursynowska/ Dolinka Służewiecka, GW: Unibep S.A.

Fort Służew – Kazamaty– W-wa, Nowoursynowska/ Dolinka Służewiecka, GW: Unibep S.A.

Osiedle Fort Służew – W-wa, Nowoursynowska/ Dolinka Służewiecka, GW: Unibep S.A.

Osiedle Forma (etap I, etap 2a i 2b) – W-wa, Motorowa, GW: Unibep S.A.

Osiedle „Gryzybowska 85”– W-wa, Grzybowska 85, GW: Budimex S.A.

Osiedle Kolorowy Gocław (etap II)– W-wa, Międzyborska 5, GW: Unimax Sp. z o.o.

Osiedle przy Lesie – W-wa, Korkowa 161/163, GW: Unimax Sp. z o.o.

Osiedle Ursa Park (etap II) – W-wa, Quo Vadis 1, GW: Unibep S.A.

Budynek mieszkalno-usługowy– W-wa, Brylowska 6, GW: Unimax Sp. z o.o.

Panattoni Park Warsaw North – Emilianów, Komandosa Wiktora Węgorza 1, GW: Kajima Poland Sp. z o.o.

Zieleń miejska – Radzymin, pomnik T. Kosciuszki i Al. Jana Pawła II, GW: Gmina Radzymin

Osiedle Bliska Wola – W-wa, Kasprzaka 31 GW: Hochtief Polska S.A.

Osiedle Eden– W-wa, Włodarzewska 83, GW: Unimax Sp. z o.o.

Osiedle GreenWood – W-wa, Pavarottiego/ Verdiego, GW: Unibep S.A.

 

2017

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku – Sulejówek, Oleandrów 5, GW: Porr S.A.
Mazowiecki szpital wojewódzki „Drewnica” – Ząbki, Rychlińskiego 1, GW: Budimex S.A.
Budynek mieszkalno-usługowy – W-wa, Pereca 11, GW: Unibep S.A.

Osiedle Vista Mokotów – W-wa, Woronicza 33B, GW: Unibep S.A.

Centrum Praskie „Koneser”– W-wa, Plac Konesera 1, GW: Hochtief Polska S.A. oraz Centrum Praskie Koneser Sp. z o.o.

Zieleń miejska – Radzymin, pomnik T. Kosciuszki i Al. Jana Pawła II, GW: Gmina Radzymin

Osiedle Riviera Park (etap I, etap II, teren rekreacji i boisk)– W-wa, Krzyżówki 9, GW: Hochtief Polska S.A.

Osiedle Dom Avangarda– W-wa, Szczęśliwicka 54, GW: Unibep S.A.

Osiedle 360 ᵒ (etap II) – W-wa, Kapelanów AK 1, GW: Unibep S.A.

Zespół mieszkaniowy Rondo Wiatraczna – W-wa, Grochowska 207, GW: Unibep S.A.

2016

Wiśniowy Bussines Garden– ul. Żwirki i Wigury 18b, W-wa, GW: Hochtief Polska S.A.
Osiedle Stacja Kazimierz II etap – W-wa, Jana Kazimierza 29, GW: Budimex S.A.
Luksusowe osiedle Port Praski – W-wa, Krowia 6, GW: Unibep S.A.
Przedszkole nr 210 – W-wa, Teresińska 9

Osiedle Ursa Park (etap I) – W-wa, ul. Hennela 10,GW: Unibep S.A.

2015

Bulwary Wiślane – W-wa, GW: Hydrobudowa Gdańsk S.A.
Konstruktorska 10B – etap II
, ul. Konstruktorska, W-wa, GW: PB Unimax Sp. z o.o.
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw – W-wa, Skalnicowa 21, GW: Mirbud S.A.
Karolkowa Business Park – W-Wa, Karolkowa 30, GW: IDS-BUD S.A.
Central Laboratory CEZAMAT – W-wa, Poleczki 19, GW: IDS-BUD S.A.
Coca-cola HBC Polska sp. z.o.o. – Radzymin, Przemysłowa 2
Siedziba Poczty Polskiej – W-wa, Domaniewska 41, GW: Unibep S.A.
„Osiedle przy lesie” – W-wa, Korkowa 163, GW: Unimax S.A.
Osiedle mieszkaniowe „Mozaika” – W-wa, Cybernetyki 7, GW: Unibep S.A.
Centrum Konferencyjne NIMBUS – W-wa, Aleje Jerozolimskie 98, GW: Porr S.A.
Zabudowa wielorodzinna – W-wa, Ordona, GW: Unibep S.A.
Osiedle Royal Park – W-wa, Kieślowskiego 3, GW: Unibep S.A.
Osiedle Stacja Kazimierz I etap – W-wa, Jana Kazimierza 29, GW: Budimex S.A.
Osiedle Lipowa Ostoja – Pruszków, Lipowa 47, GW: Unibep S.A.
Empark Business Park – W-wa, Domaniewska 41
Przedszkole „Przy Promenadzie” – W-wa, Rechniewskiego 11, GW: Kalter sp. z.o.o.

Osiedle „Przy Promenadzie” (etap IV) – W-wa, Rechniewskiego 11, GW: Kalter sp. z.o.o.

2014 

X2 Boutique Office – ul. Czerska 12, W-wa, GW: Erbud S.A
Słodowiec Park – ul. Duracza 6, W-wa, GW: Unibep S.A., dla Matexi Polska I Sp. Z o. o.
In City Etap I i II – ul. Siedmiogrodzka 1/3, W-wa, GW: Unibep S.A.
Budynki mieszkalne wielorodzinne komunalno-socjalne – ul. Jagiellońska, W-wa, GW: Unibep S.A.
Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym – ul. Konstruktorska 10, W-wa, GW: PB Unimax Sp. z o.o.
Platinum Towers – ul. Grzybowska 61, W-wa, GW: Hochtief Polska S.A. (chodnik z płyt kamiennych)
Mozaika Mokotów II etap – ul. Cybernetyki 7, W-wa, GW: Unibep S.A., dla Linaria Sp. z o.o.
Nimbus – al. Jerozolimskie 98, W-wa, GW: PORR Polska S.A., projekt dla UBM
Piano House – ul. Zajęcza/ ul. Topiel, W-wa, IDS-BUD Sp. z o.o.
Sakura etap II – ul. Kłobucka, W-wa, GW: Hochtief Polska S.A., inw. Ronson Development Partner 3 Sp. z o.o.
19 dzielnica etap II – ul. Kolejowa 47, W-wa, GW: Budimex, S.A., inw. Pro-Urba Ivest Sp.zo.o.
Muzeum Wsi Mazowieckiej (Park Krajobrazowy) – Sierpc, dla AKG AK Sp. zo.o., inw. MWM w Sierpcu,
Trasa Świętokrzyska – (odc. Ul. Wybrzeże Szczecińskie- ul. Zamoyskiego), W-wa, dla M. Gajda-AK,

2013

Osiedle Pałacowe – ul. Pałacowa, Marki, GW: BUD-DOM Sp z o.o.
Office Park Łopuszańska – ul. Równoległa, W-wa, Erbud S.A
Osiedle Powązkowska – ul. Powązkowska, W-wa, IDS-BUD Sp z o.o.
Powiśle Park – ul. Kruczkowskiego 2, W-wa, Budimex S.A
Zespół mieszkalno-usługowo-biurowy – al. Rzeczypospolitej/Oś królewska, W-wa
Socho Factory – ul.Mińska 25, W-wa, dla SOCHO FACTORY Sp. z o. o. (gabiony)
Wspólnota mieszkaniowa Wielicka 43 – W-wa, dla Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Wilno etap L – ul. Zamkowa 8, W-wa, Henpol Sp. z o.o.
Adgar Plaza – ul. Postępu 17a, W-wa, GW: Hochtief Polska S.A
Przystań Bielany – ul. Arkuszowa, W-wa, , wycinka drzew
Cybernetyki – W-wa, GW: Unibep S.A, przesadzanie drzew
Warszawski Uniwersytet Medyczny – ul. Ks. Trojdena, W-wa, Budimex S.A
Zieleń drogowa – ul. Konstruktorska/ ul. Suwak, W-wa, dla Echo Investment S.A.
Zespół Budynków Mieszkalnych Jednorodzinnych – ul. Roentgena, W-wa, GW: Unibep S.A.
Lipowa Ostoja – ul. Lipowa, Pruszków, GW: Unibep S.A.Euro-Styl – ul.Loteryjki, W-wa, dla Euro Styl Sp. Z o.o.
Sakura etap II – ul. Kłobucka, W-wa, GW: Hochtief Polska S.A.

2012 

Atelier Żoliborz – ul. Przasnyska 7, W-wa, GW: UNIBEP S.A., nasadzenia
Concept Tower – ul. Karolkowa, W-wa, GW: IDS BUD Sp. z o.o.
Domy Towarowe Centrum – ul. Karolkowa, Prime Warsaw Properties Sp. z o. o.
Centrum Handlowe Factory Annopol – W-wa, ul. Annopol, GW: Budimex S.A.
Gemini etap II – al. KEN, W-wa, GW: Hochtief Polska S.A.
Metro Bielany – ul. Nocznickiego, W-wa, GW: Unibep S.A.
Nowe Bielany etap III – ul. Kasprowicza/ Narutowicza, W-wa, GW: Erbud Sp. z o.o.
Przyokopowa – projekt, Budimex S.A.

2011

New Hill Park – ul. Encyklopedyczna, W-wa, GW: Pol-Aqua S.A., zabezpieczenie drzew
Teren przy kładce dla pieszych – nad ul. Ostrobramską- ul. Poligonowa, W-wa, GW: Mosty S.A.
Sakura etap I – ul. Kłobucka, W-wa, GW: Hochtief Polska S.A.
19 dzielnica etap I – ul. Kolejowa 47, W-wa, GW: Budimex S.A.
Wilno etap IA i IB – ul. Zamkowa, W-wa, GW: Erbud Sp. z o.o.
Zespół mieszkaniowy w zabudowie wielorodzinnej – ul. Wólczyńska, W-wa, GW: Budimex S.A
Apartamenty Arkadia – Warszawa, GW: Pribo Sp. z o.o., zieleń, plac zabaw, odgrodzenia lokatorskie
Stadion Narodowy – Warszawa, GW: Alpine/Hydrobudowa, zieleń, ścieżki
Hotel Narvil – Serock, Czesława Miłosza 14A, GW: Budimex S.A.

2010

Gemini – Warszawa, GW: Hochtief Polska S.A., zieleń, warstwy dachu zielonego
Stadion Narodowy (etap I) – Warszawa, GW: Alpine/Hydrobudowa wycinka drzew, ogrodzenia
Nowe Bielany – Warszawa, GW; Pol-Aqua S.A./Pribo Sp. z o.o., zieleń, warstwy dachu zielonego
Wola Tower – Warszawa, GW: Eiffage Polska Sp. z o.o., zieleń, warstwy dachu zielonego
Osiedle Słoneczne – Radom, GW: Eiffage Polska Sp. z o.o., zieleń, warstwy dachu zielonego
Plac miejski na „Os. Jeziorna” – Ełk, dla Miasta Ełk, zieleń parkowa
Osiedle Radzymin – Radzymin, zieleń miejska, Residential Project I
Giełdowa – Warszawa, GW: Eiffage Polska Sp. z o.o., ułożenie płytek Terezzo na terasach
Zieleń Kawęczyn – Warszawa, GW: BS Kawęczyn sp. z o.o., zieleń
Zieleń -Trasa Łazienkowska – Warszawa, GW: Mosty S.A., zieleń – przy estakadach Trasy Łazienkowskiej
Osiedle Pawia 2 – Piaseczno, dla Wspólnoty Mieszkaniowej, zieleń, drogi i mała arch.
Osiedle „Piaski IV” – Legionowo, GW: Pribo Sp. z o.o., zieleń
Szkoła – Kowieńska – Warszawa, dla Szkoła Podstawowa, wycinka i przesadzanie drzew

2008

Wiatraczna Residence – Warszawa, zieleń, dach zielony, mała arch.
Nefryt – Warszawa, GW: Strabag Sp. z o.o., zieleń, warstwy dachu zielonego, duże drzewa
Tesco w Gdańsku – Gdańsk, GW: Pol-Aqua S.A., kompleksowe wykonanie zieleni
WOW Wisła-Moczydło– Warszawa, GW: Voltbud Sp. z o.o., zieleń
Muzeum Wsi Mazowieckiej – Sierpc, dla Muzeum Wsi Mazowieckiej, zieleń, pielęgnacja drzew
Osiedle ‚Przy Promenadzie’ – Warszawa, GW: Erbud Sp. z o.o., dostawa i położenie płytek Terazzo
Ostoja Wilanów – Warszawa, GW: Izotech Sp. z o.o. , ułożenie płytek terazzo
La Lumiere – Warszawa, GW: Budimex S.A., zieleń, dach zielony, mała architektura

Przed 2008

Zielone Zacisze – Warszawa, GW: Budimex, zieleń, 2007-2008
Osiedle Bruzdowa – Warszawa, płytki Terazzo, 2007-2008
Miasteczko Wilanów – Warszawa, GW: Polaqua, zieleń, dach zielony, mała arch., 2007
Restauracje McDonald’s – W-wa Zacisze i Wesoła, zieleń i pielęgnacja, 2007
Hotel Mazurkas – Ożarów Mazowiecki, zieleń, 2006-2008
Mokotowia – Warszawa, zieleń, 2005-2006
Nowy Wilanów – Warszawa, GW: Polnord, zieleń, dach zielony, mała arch., 2005-2006
Dom Morski – Warszawa, zieleń, dach zielony, mała arch., 2005,
Francuska – Warszawa, zieleń, dachy zielone, mała arch., 2005
Osiedle Floriana – Ożarów Mazowiecki, zieleń, 2005
Dom Pomocy Społecznej – Nasielsk, zieleń, oczka wodne, mała arch., 2005
Scania – Słupno k/Radzymina, zieleń, 2005
Saska Kępa – Warszawa, zieleń, dachy zielone, mała arch., 2004
SGGW Wydział Inżynierii Produkcji – Warszawa, zieleń, mała arch., 2004
Akademia Obrony Narodowej – Warszawa, zieleń, pielęgnacja drzew, 2003-2004
Park Zdrojowy Konstancin – Konstancin, rewitalizacja zieleni, 2000

Galeria wybranych realizacji